Echipe

ECHIPA C.S. Conexinstal
Antrenor: Kallos Robert
Manager: Kallos Robert Persoana de contact: Kallos Robert
Email: robert_kallos@yahoo.com
Telefon: 0744815633
Culoare echipament:alb, portocaliu, rosu

Campionatul firmelor ATS, DIVIZIA A

Etapa nr. 26, perioada 13.04.2020 - 19.04.2020
GEMINA CLUJvsC.S. Conexinstal
15.04.2020 , Ora 07:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 25, perioada 06.04.2020 - 12.04.2020
C.S. ConexinstalvsRobert Bosch
08.04.2020 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 24, perioada 30.03.2020 - 05.04.2020
BendkoppvsC.S. Conexinstal
31.03.2020 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 23, perioada 23.03.2020 - 29.03.2020
C.S. ConexinstalvsVillam
25.03.2020 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 22, perioada 16.03.2020 - 22.03.2020
AFC Klausenburg 07vsC.S. Conexinstal
19.03.2020 , Ora 07:30 PM
Detalii meci
Etapa nr. 21, perioada 09.03.2020 - 15.03.2020
C.S. Conexinstal9vs1De Longhi
11.03.2020 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 20, perioada 02.03.2020 - 08.03.2020
Blitz.ro2vs7C.S. Conexinstal
05.03.2020 , Ora 10:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 19, perioada 24.02.2020 - 01.03.2020
C.S. Conexinstal4vs3Softvision
26.02.2020 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 18, perioada 17.02.2020 - 23.02.2020
Emerson2vs12C.S. Conexinstal
20.02.2020 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 17, perioada 10.02.2020 - 16.02.2020
C.S. Conexinstal3vs0Genpact
12.02.2020 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 16, perioada 03.02.2020 - 09.02.2020
Auchan3vs11C.S. Conexinstal
04.02.2020 , Ora 08:15 PM
Detalii meci
Etapa nr. 15, perioada 27.01.2020 - 02.02.2020
BNT6vs3C.S. Conexinstal
30.01.2020 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 14, perioada 20.01.2020 - 26.01.2020
C.S. Conexinstal6vs1Eckerle
22.01.2020 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 13, perioada 09.12.2019 - 15.12.2019
C.S. Conexinstal2vs4un-doi.ro
11.12.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 12, perioada 02.12.2019 - 08.12.2019
Safety Group2vs4C.S. Conexinstal
05.12.2019 , Ora 06:45 PM
Detalii meci
Etapa nr. 11, perioada 25.11.2019 - 01.12.2019
C.S. Conexinstal1vs4GEMINA CLUJ
27.11.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 10, perioada 18.11.2019 - 24.11.2019
Robert Bosch3vs4C.S. Conexinstal
04.12.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 9, perioada 11.11.2019 - 17.11.2019
C.S. Conexinstal3vs1Bendkopp
13.11.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 8, perioada 04.11.2019 - 10.11.2019
Villam3vs9C.S. Conexinstal
20.11.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 7, perioada 28.10.2019 - 03.11.2019
C.S. Conexinstal4vs3AFC Klausenburg 07
29.10.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 6, perioada 21.10.2019 - 27.10.2019
De Longhi2vs4C.S. Conexinstal
21.10.2019 , Ora 07:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 5, perioada 14.10.2019 - 20.10.2019
C.S. Conexinstal6vs7Blitz.ro
15.10.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 4, perioada 07.10.2019 - 13.10.2019
Softvision2vs3C.S. Conexinstal
07.10.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 3, perioada 30.09.2019 - 06.10.2019
C.S. Conexinstal10vs2Emerson
01.10.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 2, perioada 23.09.2019 - 29.09.2019
Genpact1vs6C.S. Conexinstal
24.09.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 1, perioada 16.09.2019 - 22.09.2019
C.S. Conexinstal12vs3Auchan
17.09.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci