Echipe

ECHIPA BNT
Antrenor: Pop Vlad
Manager: Persoana de contact: Pop Vlad
Email:
Telefon: 0748634635
Echipament: galben, albastru deschis, verde-portocaliu

Campionatul firmelor ATS, DIVIZIA A

Etapa nr. 26, perioada 13.04.2020 - 19.04.2020
Robert BoschvsBNT
16.04.2020 , Ora 07:45 PM
Detalii meci
Etapa nr. 25, perioada 06.04.2020 - 12.04.2020
BNTvsBendkopp
09.04.2020 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 24, perioada 30.03.2020 - 05.04.2020
BNTvsVillam
02.04.2020 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 23, perioada 23.03.2020 - 29.03.2020
BNTvsAFC Klausenburg 07
26.03.2020 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 22, perioada 16.03.2020 - 22.03.2020
De LonghivsBNT
18.03.2020 , Ora 06:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 21, perioada 09.03.2020 - 15.03.2020
BNT3vs0Blitz.ro
12.03.2020 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 20, perioada 02.03.2020 - 08.03.2020
Softvision1vs7BNT
02.03.2020 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 19, perioada 24.02.2020 - 01.03.2020
BNT3vs0Emerson
27.02.2020 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 18, perioada 17.02.2020 - 23.02.2020
Genpact0vs3BNT
18.02.2020 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 17, perioada 10.02.2020 - 16.02.2020
Auchan4vs12BNT
11.02.2020 , Ora 08:15 PM
Detalii meci
Etapa nr. 16, perioada 03.02.2020 - 09.02.2020
BNT7vs3Eckerle
06.02.2020 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 15, perioada 27.01.2020 - 02.02.2020
BNT6vs3C.S. Conexinstal
30.01.2020 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 14, perioada 20.01.2020 - 26.01.2020
un-doi.rovsBNT
01.01.1970 , Ora
Detalii meci
Etapa nr. 13, perioada 09.12.2019 - 15.12.2019
BNT7vs4Safety Group
12.12.2019 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 12, perioada 02.12.2019 - 08.12.2019
GEMINA CLUJ4vs5BNT
05.12.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 11, perioada 25.11.2019 - 01.12.2019
BNT5vs1Robert Bosch
28.11.2019 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 10, perioada 18.11.2019 - 24.11.2019
Bendkopp2vs9BNT
09.12.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 9, perioada 11.11.2019 - 17.11.2019
Villam5vs5BNT
11.11.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 8, perioada 04.11.2019 - 10.11.2019
AFC Klausenburg 071vs9BNT
06.11.2019 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 7, perioada 28.10.2019 - 03.11.2019
BNT3vs0De Longhi
31.10.2019 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 6, perioada 21.10.2019 - 27.10.2019
Blitz.ro6vs8BNT
24.10.2019 , Ora 10:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 5, perioada 14.10.2019 - 20.10.2019
BNT12vs4Softvision
17.10.2019 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 4, perioada 07.10.2019 - 13.10.2019
Emerson2vs14BNT
10.10.2019 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 3, perioada 30.09.2019 - 06.10.2019
BNT11vs4Genpact
03.10.2019 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 2, perioada 23.09.2019 - 29.09.2019
BNT13vs3Auchan
26.09.2019 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa nr. 1, perioada 16.09.2019 - 22.09.2019
Eckerle6vs10BNT
23.09.2019 , Ora 08:00 PM
Detalii meci