DIVIZIA C

Etapa nr. 1, perioada 17.09.2018 - 23.09.2018
AROBS TRANSILVANIA SOFTWARE4vs4Tesy Construct
Mi 19.09.2018 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
SIEMENS7vs7Accesa Calcio
Mi 19.09.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Kitchen For You10vs2Zenitech Development
Jo 20.09.2018 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Sage Intacct3vs1ECC BOSCH
Jo 20.09.2018 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
Ve Interactive SRL2vs5Chuck's Moving
Mi 19.09.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Etapa nr. 2, perioada 24.09.2018 - 30.09.2018
Accesa Calcio3vs1AROBS TRANSILVANIA SOFTWARE
Lu 24.09.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Zenitech Development1vs3SIEMENS
Ma 25.09.2018 , 08:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
ECC BOSCH4vs5Kitchen For You
Ma 25.09.2018 , 09:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Chuck's Moving9vs4Sage Intacct
Mi 26.09.2018 , 10:00 PM
Cotton Club
Detalii
Tesy Construct6vs2Ve Interactive SRL
Mi 26.09.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Etapa nr. 3, perioada 01.10.2018 - 07.10.2018
AROBS TRANSILVANIA SOFTWARE6vs5Zenitech Development
Mi 03.10.2018 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
SIEMENS2vs1ECC BOSCH
Mi 03.10.2018 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Kitchen For You4vs4Chuck's Moving
Jo 04.10.2018 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Sage Intacct5vs2Ve Interactive SRL
Mi 03.10.2018 , 07:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Accesa Calcio1vs2Tesy Construct
Lu 01.10.2018 , 08:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Etapa nr. 4, perioada 08.10.2018 - 14.10.2018
ECC BOSCH5vs4AROBS TRANSILVANIA SOFTWARE
Ma 09.10.2018 , 09:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Chuck's Moving9vs2SIEMENS
Ma 09.10.2018 , 10:00 PM
Cotton Club
Detalii
Ve Interactive SRL4vs10Kitchen For You
Mi 10.10.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Tesy Construct4vs6Sage Intacct
Mi 10.10.2018 , 09:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Zenitech Development4vs6Accesa Calcio
Ma 09.10.2018 , 08:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
Etapa nr. 5, perioada 15.10.2018 - 21.10.2018
AROBS TRANSILVANIA SOFTWARE2vs10Chuck's Moving
Mi 17.10.2018 , 09:00 PM
Liceul Terapia
Detalii
SIEMENS3vs5Ve Interactive SRL
Mi 17.10.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Kitchen For You3vs4Sage Intacct
Jo 18.10.2018 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Accesa Calcio2vs4ECC BOSCH
Lu 15.10.2018 , 08:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Zenitech Development0vs3Tesy Construct
Ma 16.10.2018 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 6, perioada 22.10.2018 - 28.10.2018
Ve Interactive SRL6vs2AROBS TRANSILVANIA SOFTWARE
Mi 24.10.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Sage Intacct15vs1SIEMENS
Mi 24.10.2018 , 07:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Tesy Construct1vs3Kitchen For You
Vi 26.10.2018 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
Chuck's Moving5vs2Accesa Calcio
Ma 23.10.2018 , 10:00 PM
Cotton Club
Detalii
ECC BOSCH8vs4Zenitech Development
Ma 23.10.2018 , 09:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Etapa nr. 7, perioada 29.10.2018 - 04.11.2018
AROBS TRANSILVANIA SOFTWARE3vs7Sage Intacct
Ma 30.10.2018 , 09:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
SIEMENS2vs3Kitchen For You
Mi 31.10.2018 , 07:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Accesa Calcio3vs3Ve Interactive SRL
Mi 31.10.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Zenitech Development5vs7Chuck's Moving
Ma 30.10.2018 , 08:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
ECC BOSCH8vs2Tesy Construct
Ma 30.10.2018 , 07:30 PM
Baza Napoca Gheorgheni
Detalii
Etapa nr. 8, perioada 05.11.2018 - 11.11.2018
Kitchen For You7vs3AROBS TRANSILVANIA SOFTWARE
Jo 08.11.2018 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
SIEMENS3vs5Tesy Construct
Mi 07.11.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Sage Intacct3vs1Accesa Calcio
Mi 07.11.2018 , 07:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Ve Interactive SRL7vs2Zenitech Development
Mi 07.11.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Chuck's Moving3vs3ECC BOSCH
Ma 06.11.2018 , 10:00 PM
Cotton Club
Detalii
Etapa nr. 9, perioada 12.11.2018 - 18.11.2018
AROBS TRANSILVANIA SOFTWARE2vs1SIEMENS
Mi 14.11.2018 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
Accesa Calcio3vs6Kitchen For You
Lu 12.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Zenitech Development3vs9Sage Intacct
Ma 13.11.2018 , 08:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
ECC BOSCH1vs0Ve Interactive SRL
Ma 13.11.2018 , 09:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Tesy Construct8vs4Chuck's Moving
Vi 16.11.2018 , 09:00 PM
Parcul Babes
Detalii
Etapa nr. 10, perioada 19.11.2018 - 25.11.2018
Tesy ConstructvsAROBS TRANSILVANIA SOFTWARE
Mi 21.11.2018 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
SIEMENSvsAccesa Calcio
Jo 29.11.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Zenitech Development5vs9Kitchen For You
Ma 20.11.2018 , 08:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
ECC BOSCH2vs7Sage Intacct
Ma 20.11.2018 , 09:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Chuck's Moving6vs3Ve Interactive SRL
Ma 20.11.2018 , 10:00 PM
Cotton Club
Detalii
Etapa nr. 11, perioada 26.11.2018 - 02.12.2018
Accesa CalciovsAROBS TRANSILVANIA SOFTWARE
Lu 26.11.2018 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
SIEMENSvsZenitech Development
Mi 28.11.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Kitchen For YouvsECC BOSCH
Jo 29.11.2018 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Sage IntacctvsChuck's Moving
Mi 28.11.2018 , 07:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Ve Interactive SRLvsTesy Construct
Mi 28.11.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Etapa nr. 12, perioada 03.12.2018 - 09.12.2018
Zenitech DevelopmentvsAROBS TRANSILVANIA SOFTWARE
Ma 04.12.2018 , 08:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii
ECC BOSCHvsSIEMENS
Ma 04.12.2018 , 09:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Chuck's MovingvsKitchen For You
Ma 04.12.2018 , 10:00 PM
Cotton Club
Detalii
Ve Interactive SRLvsSage Intacct
Mi 05.12.2018 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Tesy ConstructvsAccesa Calcio
Mi 05.12.2018 , 09:00 PM
Liceul Terapia - terenul mic
Detalii