Eveniment sportiv ATS MADISZ II

Etapa nr. 1, perioada 13.09.2021 - 19.09.2021
Blugento4vs3ROMETA
Ma 14.09.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
GOODFELLAS2vs2MD CLIMATERM
Lu 13.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
BT Zorilor4vs3NOIRE SALON
Lu 13.09.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct5vs2Accenture
Mi 15.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania
Detalii
Tecknoworks4vs10ARRK R&D
Lu 13.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
ACS STRANIERII 20099vs2Decorint
Ma 14.09.2021 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
MADD ELECTRONICS13vs2ROUMASPORT
Jo 16.09.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Sage Intacct5vs4CESAROM
Ma 14.09.2021 , 08:15 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 2, perioada 20.09.2021 - 26.09.2021
ROMETA6vs0MD CLIMATERM
Lu 20.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
NOIRE SALON2vs7GOODFELLAS
Vi 24.09.2021 , 08:30 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Accenture4vs2BT Zorilor
Jo 23.09.2021 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
ARRK R&D5vs7Tesy Construct
Jo 23.09.2021 , 06:00 PM
CBC
Detalii
Tecknoworks2vs5ACS STRANIERII 2009
Lu 20.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Decorint8vs6ROUMASPORT
Mi 22.09.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
CESAROM5vs16MADD ELECTRONICS
Mi 22.09.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Blugento1vs6Sage Intacct
Ma 21.09.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
Etapa nr. 3, perioada 27.09.2021 - 03.10.2021
MD CLIMATERM5vs0Blugento
Mi 29.09.2021 , 08:00 PM
Parcul Babes
Detalii
ROMETA7vs4NOIRE SALON
Lu 27.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Accenture0vs5GOODFELLAS
Jo 30.09.2021 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
BT Zorilor0vs12ARRK R&D
Lu 27.09.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct3vs3ACS STRANIERII 2009
Mi 29.09.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
ROUMASPORT4vs6Tecknoworks
Ma 28.09.2021 , 10:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
CESAROM1vs3Decorint
Mi 29.09.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
MADD ELECTRONICS7vs5Sage Intacct
Jo 30.09.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa nr. 4, perioada 04.10.2021 - 10.10.2021
NOIRE SALON5vs2MD CLIMATERM
Vi 08.10.2021 , 08:30 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Accenture3vs8ROMETA
Jo 07.10.2021 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
GOODFELLAS1vs5ARRK R&D
Ma 05.10.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
ACS STRANIERII 200915vs1BT Zorilor
Ma 05.10.2021 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
ROUMASPORT5vs7Tesy Construct
Ma 05.10.2021 , 10:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
Tecknoworks6vs5CESAROM
Lu 04.10.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Decorint7vs3Sage Intacct
Mi 06.10.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Blugento4vs11MADD ELECTRONICS
Ma 05.10.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
Etapa nr. 5, perioada 11.10.2021 - 17.10.2021
NOIRE SALON6vs2Blugento
Vi 15.10.2021 , 08:30 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
MD CLIMATERM1vs3Accenture
Jo 28.10.2021 , 07:00 PM
Baza Clujana
Detalii
ARRK R&D8vs4ROMETA
Lu 11.10.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
GOODFELLAS2vs5ACS STRANIERII 2009
Ma 12.10.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
BT Zorilor5vs15ROUMASPORT
Lu 11.10.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct7vs2CESAROM
Mi 13.10.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Sage Intacct3vs4Tecknoworks
Ma 12.10.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
MADD ELECTRONICS3vs5Decorint
Jo 14.10.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa nr. 6, perioada 18.10.2021 - 24.10.2021
Accenture1vs3NOIRE SALON
Mi 20.10.2021 , 09:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
ARRK R&D9vs3MD CLIMATERM
Lu 18.10.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ROMETA1vs8ACS STRANIERII 2009
Lu 18.10.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
ROUMASPORT4vs3GOODFELLAS
Ma 19.10.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
CESAROM10vs8BT Zorilor
Mi 20.10.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Sage Intacct1vs2Tesy Construct
Mi 20.10.2021 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
Tecknoworks0vs3MADD ELECTRONICS
Jo 21.10.2021 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Blugento1vs7Decorint
Ma 19.10.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
Etapa nr. 7, perioada 25.10.2021 - 31.10.2021
Blugento2vs5Accenture
Ma 26.10.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
NOIRE SALON5vs7ARRK R&D
Vi 29.10.2021 , 08:30 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
MD CLIMATERM4vs8ACS STRANIERII 2009
Ma 26.10.2021 , 08:30 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
ROUMASPORT4vs8ROMETA
Ma 26.10.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
CESAROM2vs5GOODFELLAS
Mi 27.10.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
BT Zorilor6vs2Sage Intacct
Lu 25.10.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
MADD ELECTRONICS7vs3Tesy Construct
Jo 28.10.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Decorint4vs2Tecknoworks
Mi 27.10.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Etapa nr. 8, perioada 01.11.2021 - 07.11.2021
ARRK R&D5vs2Accenture
Lu 01.11.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ACS STRANIERII 20096vs0NOIRE SALON
Jo 04.11.2021 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
MD CLIMATERM6vs4ROUMASPORT
Jo 04.11.2021 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
CESAROM3vs6ROMETA
Mi 03.11.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
GOODFELLAS4vs3Sage Intacct
Ma 02.11.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
BT Zorilor2vs10MADD ELECTRONICS
Lu 01.11.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct3vs4Decorint
Jo 04.11.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Tecknoworks6vs0Blugento
Lu 01.11.2021 , 07:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Etapa nr. 9, perioada 08.11.2021 - 14.11.2021
Blugento2vs13ARRK R&D
Ma 09.11.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
Accenture1vs9ACS STRANIERII 2009
Jo 11.11.2021 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
ROUMASPORT1vs5NOIRE SALON
Ma 09.11.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
CESAROM4vs4MD CLIMATERM
Mi 10.11.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ROMETA3vs3Sage Intacct
Lu 15.11.2021 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
MADD ELECTRONICS5vs1GOODFELLAS
Jo 11.11.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Decorint7vs5BT Zorilor
Mi 10.11.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Tecknoworks4vs2Tesy Construct
Lu 08.11.2021 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Etapa nr. 10, perioada 15.11.2021 - 21.11.2021
ACS STRANIERII 20095vs2ARRK R&D
Mi 17.11.2021 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Accenture5vs3ROUMASPORT
Jo 18.11.2021 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
NOIRE SALON8vs6CESAROM
Mi 17.11.2021 , 09:00 PM
Buna Ziua
Detalii
MADD ELECTRONICS8vs1ROMETA
Jo 18.11.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
GOODFELLAS3vs4Decorint
Ma 16.11.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
BT Zorilor1vs6Tecknoworks
Lu 15.11.2021 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Blugento2vs13Tesy Construct
Ma 16.11.2021 , 08:00 PM
CBC
Detalii
MD CLIMATERM8vs0Sage Intacct
Mi 17.11.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Etapa nr. 11, perioada 22.11.2021 - 28.11.2021
Blugento0vs3ACS STRANIERII 2009
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
ARRK R&D10vs2ROUMASPORT
Lu 22.11.2021 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Accenture3vs0CESAROM
Jo 25.11.2021 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Sage Intacct2vs2NOIRE SALON
Jo 25.11.2021 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
MD CLIMATERM2vs6MADD ELECTRONICS
Jo 25.11.2021 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Decorint3vs3ROMETA
Mi 24.11.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
GOODFELLAS1vs4Tecknoworks
Ma 23.11.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
Tesy Construct11vs2BT Zorilor
Jo 25.11.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa nr. 12, perioada 06.12.2021 - 12.12.2021
ACS STRANIERII 200910vs2ROUMASPORT
Mi 08.12.2021 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
CESAROM0vs3ARRK R&D
Mi 08.12.2021 , 06:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Accenture3vs7Sage Intacct
Mi 08.12.2021 , 08:30 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
PATRIS TRANS0vs6MADD ELECTRONICS
Jo 09.12.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
MD CLIMATERM5vs4Decorint
Mi 15.12.2021 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Tecknoworks3vs4ROMETA
Lu 13.12.2021 , 08:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
GOODFELLAS2vs6Tesy Construct
Ma 07.12.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
BT Zorilor3vs0Blugento
Lu 06.12.2021 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 13, perioada 13.12.2021 - 19.12.2021
Blugento0vs3ROUMASPORT
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
CESAROM0vs3ACS STRANIERII 2009
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
Sage Intacct4vs5ARRK R&D
Mi 19.01.2022 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
MADD ELECTRONICS18vs3Accenture
Jo 16.12.2021 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
NOIRE SALON4vs4Decorint
Vi 17.12.2021 , 08:30 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
MD CLIMATERM3vs4Tecknoworks
Jo 13.01.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Tesy Construct6vs6ROMETA
Mi 15.12.2021 , 07:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
GOODFELLAS3vs7BT Zorilor
Ma 14.12.2021 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
Etapa nr. 14, perioada 14.02.2022 - 20.02.2022
ROUMASPORT15vs3CESAROM
Ma 15.02.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
ACS STRANIERII 20097vs1Sage Intacct
Lu 14.02.2022 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
ARRK R&D3vs0MADD ELECTRONICS
Jo 17.02.2022 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Decorint4vs9Accenture
Mi 13.04.2022 , 08:30 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
Tecknoworks8vs3PATRIS TRANS
Lu 28.02.2022 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Tesy Construct6vs5MD CLIMATERM
Jo 17.02.2022 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
ROMETA6vs10BT Zorilor
Jo 17.02.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Blugento3vs9GOODFELLAS
Ma 15.02.2022 , 08:00 PM
CBC
Detalii
Etapa nr. 15, perioada 21.02.2022 - 27.02.2022
CESAROM0vs3Blugento
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
Sage Intacct6vs3ROUMASPORT
Mi 23.02.2022 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
MADD ELECTRONICSvsACS STRANIERII 2009
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
ARRK R&D8vs1Decorint
Lu 21.02.2022 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Accenture2vs8Tecknoworks
Mi 23.02.2022 , 08:30 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
PATRIS TRANS4vs6Tesy Construct
Mi 23.02.2022 , 08:00 PM
Fagului
Detalii
MD CLIMATERM5vs0BT Zorilor
Jo 24.02.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
GOODFELLAS6vs2ROMETA
Ma 22.02.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
Etapa nr. 16, perioada 28.02.2022 - 06.03.2022
ROMETA3vs0Blugento
Jo 03.03.2022 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
MD CLIMATERM6vs4GOODFELLAS
Jo 03.03.2022 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
PATRIS TRANS8vs2BT Zorilor
Mi 02.03.2022 , 08:00 PM
Fagului
Detalii
Accenture3vs8Tesy Construct
Mi 02.03.2022 , 08:30 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
ARRK R&D0vs3Tecknoworks
Lu 04.04.2022 , 08:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Decorint1vs6ACS STRANIERII 2009
Mi 02.03.2022 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
ROUMASPORT3vs9MADD ELECTRONICS
Ma 01.03.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
CESAROM0vs3Sage Intacct
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 17, perioada 07.03.2022 - 13.03.2022
MD CLIMATERM4vs1ROMETA
Jo 10.03.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
PATRIS TRANS4vs3GOODFELLAS
Mi 09.03.2022 , 08:00 PM
Fagului
Detalii
BT Zorilor5vs7Accenture
Lu 07.03.2022 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct3vs2ARRK R&D
Jo 12.05.2022 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
ACS STRANIERII 2009vsTecknoworks
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
ROUMASPORT4vs10Decorint
Ma 08.03.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
MADD ELECTRONICS3vs0CESAROM
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
Sage Intacct3vs0Blugento
Mi 09.03.2022 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 18, perioada 14.03.2022 - 20.03.2022
Blugento0vs3MD CLIMATERM
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
PATRIS TRANS14vs3ROMETA
Mi 16.03.2022 , 08:00 PM
Fagului
Detalii
GOODFELLAS3vs2Accenture
Ma 15.03.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
ARRK R&D18vs1BT Zorilor
Lu 14.03.2022 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ACS STRANIERII 20097vs1Tesy Construct
Lu 14.03.2022 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
Tecknoworks8vs2ROUMASPORT
Lu 14.03.2022 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Decorint2vs8FC REGIONAL FLOREȘTI
Mi 16.03.2022 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Sage Intacct0vs3MADD ELECTRONICS
Jo 01.01.1970 ,
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
Etapa nr. 19, perioada 21.03.2022 - 27.03.2022
MD CLIMATERM5vs3PATRIS TRANS
Jo 24.03.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ROMETAvsAccenture
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
ARRK R&D2vs4GOODFELLAS
Lu 21.03.2022 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
BT Zorilor0vs3ACS STRANIERII 2009
Lu 21.03.2022 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Tesy Construct7vs4ROUMASPORT
Jo 24.03.2022 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
FC REGIONAL FLOREȘTI4vs2Tecknoworks
Ma 22.03.2022 , 08:30 PM
Parcul Babes
Detalii
Sage Intacct3vs7Decorint
Mi 23.03.2022 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
MADD ELECTRONICS3vs0Blugento
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 20, perioada 28.03.2022 - 03.04.2022
Blugento0vs3PATRIS TRANS
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
Accenture4vs4MD CLIMATERM
Mi 30.03.2022 , 08:30 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ROMETA1vs5ARRK R&D
Jo 31.03.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ACS STRANIERII 20093vs3GOODFELLAS
Lu 18.04.2022 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
ROUMASPORT6vs6BT Zorilor
Ma 29.03.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
FC REGIONAL FLOREȘTI4vs4Tesy Construct
Ma 29.03.2022 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
TecknoworksvsSage Intacct
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
DecorintvsMADD ELECTRONICS
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
Etapa nr. 21, perioada 04.04.2022 - 10.04.2022
PATRIS TRANS3vs3Accenture
Mi 06.04.2022 , 08:00 PM
Fagului
Detalii
MD CLIMATERM5vs2ARRK R&D
Jo 07.04.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
ACS STRANIERII 20097vs1ROMETA
Lu 04.04.2022 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
GOODFELLAS5vs1ROUMASPORT
Ma 05.04.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
BT Zorilor3vs8FC REGIONAL FLOREȘTI
Lu 04.04.2022 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct6vs2Sage Intacct
Jo 07.04.2022 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 2
Detalii
MADD ELECTRONICS5vs4Tecknoworks
Jo 07.04.2022 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Decorint3vs0Blugento
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 22, perioada 11.04.2022 - 17.04.2022
Accenture3vs0Blugento
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
ARRK R&D2vs3PATRIS TRANS
Lu 11.04.2022 , 08:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ACS STRANIERII 20093vs2MD CLIMATERM
Lu 11.04.2022 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
ROMETA6vs6ROUMASPORT
Jo 14.04.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
GOODFELLAS4vs7FC REGIONAL FLOREȘTI
Ma 12.04.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
Sage Intacct10vs2BT Zorilor
Mi 13.04.2022 , 10:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct2vs13MADD ELECTRONICS
Jo 14.04.2022 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Tecknoworks9vs6Decorint
Lu 11.04.2022 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Etapa nr. 23, perioada 18.04.2022 - 24.04.2022
Accenture4vs5ARRK R&D
Mi 20.04.2022 , 08:30 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
PATRIS TRANS1vs3ACS STRANIERII 2009
Mi 20.04.2022 , 08:00 PM
Fagului
Detalii
ROUMASPORT5vs2MD CLIMATERM
Ma 19.04.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
ROMETA4vs7FC REGIONAL FLOREȘTI
Jo 21.04.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Sage Intacct4vs1GOODFELLAS
Mi 20.04.2022 , 09:00 PM
Baza Dromex
Detalii
MADD ELECTRONICS3vs0BT Zorilor
Jo 21.04.2022 , 09:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
Decorint7vs3Tesy Construct
Mi 20.04.2022 , 10:00 PM
Club Winners
Detalii
Blugento0vs3Tecknoworks
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
Etapa nr. 24, perioada 02.05.2022 - 08.05.2022
ARRK R&D3vs0Blugento
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
ACS STRANIERII 20092vs1Accenture
Lu 02.05.2022 , 09:00 PM
Club Transilvania - teren 4
Detalii
PATRIS TRANS6vs3ROUMASPORT
Mi 04.05.2022 , 08:00 PM
Fagului
Detalii
MD CLIMATERM4vs4FC REGIONAL FLOREȘTI
Jo 05.05.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Sage Intacct5vs1ROMETA
Mi 04.05.2022 , 10:00 PM
Club Winners
Detalii
GOODFELLAS1vs5MADD ELECTRONICS
Ma 03.05.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
BT Zorilor2vs8Decorint
Lu 23.05.2022 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Tesy Construct3vs4Tecknoworks
Jo 05.05.2022 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa nr. 25, perioada 09.05.2022 - 15.05.2022
ARRK R&D1vs3ACS STRANIERII 2009
Lu 09.05.2022 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
ROUMASPORTvsAccenture
Ma 10.05.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
FC REGIONAL FLOREȘTI9vs4PATRIS TRANS
Mi 11.05.2022 , 08:00 PM
Fagului
Detalii
ROMETA3vs11MADD ELECTRONICS
Mi 11.05.2022 , 10:00 PM
Club Winners
Detalii
Decorint2vs3GOODFELLAS
Mi 11.05.2022 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Tecknoworks12vs4BT Zorilor
Lu 09.05.2022 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Tesy Construct3vs0Blugento
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
Sage Intacct3vs5MD CLIMATERM
Mi 11.05.2022 , 10:00 PM
Baza Dromex
Detalii
Etapa nr. 26, perioada 16.05.2022 - 22.05.2022
ACS STRANIERII 20093vs0Blugento
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii
ROUMASPORT5vs10ARRK R&D
Ma 17.05.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
FC REGIONAL FLOREȘTI3vs0Accenture
Ma 17.05.2022 , 07:00 PM
NEPREZENTARE
Detalii
PATRIS TRANSvsSage Intacct
Jo 01.01.1970 ,
AMANAT
Detalii
MADD ELECTRONICS3vs6MD CLIMATERM
Jo 19.05.2022 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
ROMETA5vs8Decorint
Jo 19.05.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Tecknoworks8vs3GOODFELLAS
Lu 16.05.2022 , 08:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
BT Zorilor1vs7Tesy Construct
Lu 16.05.2022 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Etapa nr. 27, perioada 23.05.2022 - 29.05.2022
ROUMASPORTvsACS STRANIERII 2009
Ma 24.05.2022 , 08:30 PM
Liceul cu program sportiv Cluj-Napoca
Detalii
ARRK R&D3vs4FC REGIONAL FLOREȘTI
Lu 23.05.2022 , 06:00 PM
Lic. C-tin Brancusi
Detalii
Sage IntacctvsAccenture
Mi 25.05.2022 , 08:30 PM
Club Transilvania - teren 1
Detalii
MADD ELECTRONICSvsPATRIS TRANS
Jo 26.05.2022 , 09:00 PM
Sc. Gen. Nr. 3
Detalii
DecorintvsMD CLIMATERM
Mi 25.05.2022 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
ROMETAvsTecknoworks
Jo 26.05.2022 , 07:00 PM
Club Transilvania - teren 3
Detalii
Tesy ConstructvsGOODFELLAS
Ma 24.05.2022 , 09:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Blugento0vs3BT Zorilor
Jo 01.01.1970 ,
NEPREZENTARE
Detalii